Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Чекають, вірять, наближають Перемогу: дружини військових збирають кошти на підтримку ЗСУ

11.04.2024
Чекають, вірять, наближають Перемогу: дружини військових збирають кошти на підтримку ЗСУ

Ляльки-мотанки, орхідеї, свічки та картини... Їх створили руки жінок військовослужбовців,  що вже не вперше ініціюють збір донатів на допомогу ЗСУ.

Свої творчі вироби волонтерки  спільноти  "Жіночий тил стоїть до перемоги" представили у холі міськради. На черговому засіданні сесії вони звернулися до депутатів та до всіх присутніх  долучитися до благодійної ініціативи.

Фіксованої ціни на хендмейд вироби немає. Кошти у скриньці — це донати, які  жінки  спрямують на придбання дронів та іншої техніки  для ЗСУ.  Про це публічно прозвітують.

Ганна Обухова — дружина військовополоненого. Пані Ганна вимушено переселилася до Житомира із  лівого берега Херсонщини, що окупований ворогом... "...ТИМЧАСОВО..." — вірить волонтерка.

8 травня 2022- го  її чоловіка взяли в полон після пекельних боїв, поранення та контузії. У вересні його незаконно засудив агресор на 17 років. Вже 23 місяці жінка та її діти чекають, моляться та вірять...

"Об'єднавшись, ми прискоримо Перемогу і врятуємо життя захисників", — закликає пані Ганна. Вона виготовляє орхідеї. Використовує гіпс, пінопласт... Це раніше мала натхнення  та бажання виготовляти такі квіти на замовлення. Нині ж — мета одна. 

"Створюю квіти, бо знаю: це те, що я можу зробити своїми руками та не бути осторонь, — говорить. —  Роблю їх для лотів на аукціони...

Такі аукціони проводить на своїй сторінці Ніна Седляр, дружина добровольця. У цих поробках, кажуть жінки, їхня душа, біль, сльози, а також надія тих, хто стоїть до останнього.

До  30-ти дружин військовослужбовців об'єднав проєкт з підтримки ментального здоров'я від ГО "Мир на долоні", а ще —  бажання наблизити Перемогу та небажання бути осторонь і сидіти склавши руки.