Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Центру захисту тварин з’явилися нові друзі-волонтери

19.04.2024
У Центру захисту тварин  з’явилися  нові друзі-волонтери

Центр співпрацюватиме з триатлоністкою Юлією Єлістратовою та з організаціями "Athletes for Ukraine" й  "Залізна країна".

"Ця співпраця і допомога дуже вчасна, —  говорить Олександра Мельник,  директорка Центру. — Це і приклад хорошої справи для людей та популяризація гуманного ставлення до тварин".

Основна діяльність центру захисту тварин — тимчасове утримання з метою пошуку господарів та регулювання чисельності безпритульних тварин.  За 7 років  роботи   тут стерилізували  понад 8 тис. безпритульних собак і котів, надають і ветеринарні послуги.

Близько 30-ти із 40-ка тварин, які  перебувають в Центрі, шукають господаря. Це тварини після "людських зрад": їх викинули, позбулися або неналежно утримували.

 Юлію Єлістратову найбільше вразили песики з окупації. Піт, Олівер і Брюс — переселенці з Бородянки. Там, у місцевому прихистку, вони зустріли війну, пережили місяць без їжі  та води в замкнутих вольєрах.  Вижили… А реабілітацію почали вже у Житомирі.

Завдяки  волонтерам  Центр отримав необхідні для життя  тварин товари: близько 500 кг корму, смаколики, іграшки, ліжечка.   

Юлія Єлістратова каже: Центр підтримуватимуть і надалі й видно, що тут про тварин дбають.

Міжнародна організація "Athletes for Ukraine" заснована в березні 2022 року в Німеччині олімпійським чемпіоном з біатлону Йенсом Штайнигеном. Її член Майкл Рот каже: «Багато людей в Україні потребують допомоги,  але ж і безліч тварин забуті».

Наразі волонтери спрямовують допомогу на житомирський регіон.