Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Гуманітарний Хаб "Житомир" виконав гуманітарну місію на Сумщині, у містах, які знаходяться на прифронтовій лінії, та передав 4 тони необхідних медикаментів, загальною вартістю 12 мільйонів грн

24.04.2024
Гуманітарний Хаб

Отримавши запити про допомогу, Команда Хабу прибула до лікарень Сум, Шостки, Конотопу та забезпечила ці медичні заклади медичними препаратами та засобами, потреба в яких була критичною.

Директорка Гуманітарного Хабу "Житомир", Дар'я Сівцева, поділилась своїми враженнями:

"Наша поїздка на Сумщину стала ще одним підтвердженням того, що в ці складні часи, є люди, які готові допомагати. Ми не могли залишити без уваги тих, хто потребує нашої підтримки найбільше. Зустрівшись з лікарями та медичним персоналом, ми бачили, як вони працюють важко і віддано, не зважаючи на складні обставини. Це надихає нас продовжувати нашу місію. Ми обіцяємо, що допомога від Гуманітарного Хабу "Житомир" не припиниться, і ми будемо активно підтримувати Сумщину у нелегкі часи, коли вона цього найбільше потребує."

У гуманітарній місії Хабу взяв участь представник всесвітньо відомого американського благодійного фонду Direct Relief - Ніколас Аллен. Побачивши на власні очі жахливі наслідки війни в Сумській області, він запевнив про подальшу системну благодійну допомогу Україні, що буде забезпечена через Гуманітарний Хаб «Житомир».

Крім того, волонтери Житомирщини також відвідали Білопілля, де щодня відбуваються обстріли з боку Росії. Ця поїздка стала ще одним кроком вперед у допомозі місцевому населенню, яке переживає найскладніші часи.

Черговий виїзд житомирських волонтерів Хабу з допомогою у прифронтові міста доводить, що допомога не має кордонів та буде і надалі надходити до тих, хто її потребує у будь-якому куточку України.