Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо розроблення проєкту містобудівної документації

05.06.2024

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо  розроблення проєкту містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 1822081200:04:000:0071) розташованої за межами с. Вереси на території Житомирської міської територіальної громади».

«Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 1822081200:04:000:0071) розташованої за межами с. Вереси на території Житомирської міської територіальної громади» (далі - ДПТ) розробляється на підставі розпорядження Житомирської Житомирської районної державної адміністрації від 23.08.2019 № 245 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами села Вереси на території Житомирської міської територіальної громади», завдання на розроблення  ДПТ.

Відомості про замовника та розробника  містобудівної документації та підстави для його розроблення:

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ФОП Тичина Н.В.

Документація ДПТ розробляється у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні»,  профільної нормативної документації з врахуванням матеріалів  діючої містобудівної документації.

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:

Громадські слухання по розгляду вищевказаного проєкту містобудівної документації відбудуться 20 червня 2024  о 11 год. 00 хв. в прес-центрі Житомирської міської ради (м. Житомир, майдан  імені С.П.Корольова, 4/2).

Для реєстрації учасників громадських  слухань є обов’язковою наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб,

представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва.

Пропозиції (зауваження) фізичних  та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

Інформація про місце і строки ознайомлення з матеріалами ДПТ:

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному вебсайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі “Детальні плани у розробці”- “2021” та  в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6,              упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває  з 05 червня 2024 — по 05 липня 2024 (30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ).

Інформація про посадову особу замовника містобудівної  документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду  пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження).

Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 05 червня 2024 — по 05 липня 2024 замовнику ДПТ Департаменту містобудування та земельних відносин  Житомирської міської ради на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на електронну адресу: [email protected]

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень): головний спеціаліст департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради – Кручко І.П.

Матеріали щодо проекту містобудівної документації (активне посилання на матеріали).