Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про особливе і жіноче: в Домі української культури відома стилістка ділилася секретами

12.06.2024
Про особливе і жіноче: в Домі української культури відома стилістка ділилася секретами

"... А мені все рівно хочеться бути гарною...". Це слова української жінки з Миколаєва, яка на п'ятому місяці війни звертається до стилістки-імміджмейкерки Алли Шевчук. Вона хоче підібрати правильний колір волосся.

"Я зрозуміла, — каже пані Алла, — жінкам це потрібно. Бо жінка влаштована так. Енергію вона черпає не десь, а із самої себе, нею ділиться з дітьми та чоловіком. Тому має подобатися в першу чергу сама собі".

Камерна зустріч у Домі української культури зібрала жінок, що прийшли сюди за секретами від стилістки-іміджмейкерки.

Алла Шевчук допомагає людям бути впевненими та щасливими, виглядати так, що подобатися собі та оточуючим.

Учасниці зустрічі мали змогу на власні очі побачити, що таке перевтілення — мейкап, зачіска та одяг змінили модель до невпізнаності...

Зустріч організувало управління культури міськради. В межах проєкту "Поговоримо ПРО" люди що знають свою справу, діляться досвідом.

Хтось скаже: до чого тут культура?

"Краса і мода — це напрям креативних індустрій, які з 2019 року стали невід'ємною частиною галузі культури на законодавчому рівні", — зазначає Ілона Колодій, начальниця управління культури міської ради.

В складні часи важливо зберігати свою внутрішню силу та оптимізм. Бути стильним та доглянутим значить бути сильним і стійким. Це і про зовнішність, і про підтримку морального духу в умовах війни...