Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Відбулось відкрите обговорення ключових проблем довкілля

13.06.2024
Відбулось відкрите обговорення ключових проблем довкілля

В межах Європейського тижня сталої енергії у Житомирській міській територіальній громаді 10 червня 2024 року відбулось відкрите обговорення ключових проблем довкілля Житомирської МТГ, які були визначені під час розроблення аналітичного Звіту «Оцінка поточного стану навколишнього природного середовища Житомирської МТГ», а також підсумки SWOT-аналізу.

 «Сьогоднішня подіє є надважливим етапом для  удосконалення вже проведеної роботи першого підготовчого етапу розроблення Екологічної стратегії Житомирської міської територіальної громади, а також надає можливість  охопити більшу кількість зацікавлених, небайдужих та екосвідомих громадян до написання важливого стратегічного документу» -зазначила Поліна Мурашевська, начальник відділу екології та природних ресурсів міської ради.

Під час заходу експерти висвітили та обговорили з учасниками заходу ключові проблеми за кожним з природоохоронних секторів: управління водними ресурсами, атмосферного повітря, управління відходами, озеленення, ПЗФ, біорізноманіття, земельні ресурси. Було зазначено про необхідність включення до Екологічної стратегії розділу щодо безпритульних тварин.

За підсумками заходу  всім учасникам запропоновано надати коментарі та зауваження, які будуть опрацьовані та оприлюднені.

Тим, хто не мав змоги долучитись до заходу, повідомляємо про можливість переглянути запис онлайн трансляції за наступним посиланням: https://fb.watch/sFo3w7I52U/

Також, нагадуємо про можливість долучитися до розробки Екологічної стратегії шляхом проходження опитування щодо ключових екологічних проблем Громади за наступним посиланням: ТУТ

Організатором заходу є Житомирська міська рада в межах розробки Екологічної стратегії Житомирської міської територіальної громади за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.