Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сьогодні у міській раді звітували про роботу СДЮСШОР з футболу «Полісся» ЖМР за 2023-2024 навчальні роки

21.06.2024

«Цей рік був найуспішнішим в історії нашої футбольної школи. В першості з дитячо-юнацької футбольної ліги України ми граємо у чотирьох вікових категоріях: U14, U15, U16, U17. В трьох з них ми зайняли перші місця в групах. Такого ще ніколи не було. В загальному рейтингу ми вийшли до еліт-ліги. Тому в наступному сезоні будемо змагатися серед найкращих команд», – каже директор СДЮСШОР з футболу «Полісся» Володимир Дорошенко.

В закладі працює 24 тренери. Вони навчають понад 650 дітей в 42-ох групах, серед яких дві групи дівчат.

Команда U14 Віктора Шиманського та Володимира Мухіна зайняла перше місце в своїй групі на чемпіонаті ДЮФЛУ сезону 23/24. Брала участь у всеукраїнському турнірі Utmost Cup, де посіла 4 місце. Окрім того, U14 у 18-ти матчах пропустила лише 7 м’ячів на груповій стадії, що є найкращим показником ліги.

Команда U15 тренується під керівництвом Дмитра Тосіча та Андрія Лисенка. На чемпіонаті ДЮФЛУ сезону 23/24 виборола друге місце в своїй групі.

Команда U16 Валентина та Дениса Юрковських здобула перше місце групі на чемпіонаті ДЮФЛУ сезону 23/24. В січні-лютому взяли участь у Зимовому Кубку ДЮФЛУ.

Зігравши стикові матчі, команди U14, U15 та U16 увійшли до шістнадцяти кращих команд України.

Команда U17 Володимира Микитюка та Миколи Ткачука зайняла перше місце в своїй групі на чемпіонаті ДЮФЛУ сезону 23/24. Зігравши стикові матчі, увійшли до восьми кращих команд України. В ¼ турніру команда зіграла з академією ФК «Шахтар». На початку сезону вихованці Полісся взяли участь в турнірі ФК «Лівий берег» та стали срібними призерами.

«Команда випускників U17 – одна з найкращих випускних команд за останні роки. У багатьох є амбіції та всі дані, щоб грати на професійному рівні. У хлопців все попереду», – говорить Володимир Дорошенко.

У закладі було створено команду дівчат U15, які успішно змагаються в обласному чемпіонаті ДЮФЛ.

До складу жіночої команди ФК «Полісся» увійшли вихованки першої команди дівчат СДЮСШОР «Полісся». Разом вони боролися за чемпіонство в першій лізі серед жінок.

Випускників команди U17 привітала секретар міської ради Галина Шиманська: «Спорт – це про єдність, силу духу та командний дух. Займатися футболом – не легко. Сподіваюся, що написана вами історія нашого ФК «Полісся» увійде в історію світового футболу. Всім бажаю перемог, багато голів, не зупинятися на досягнутому та перевершити всі наші сподівання».

«Це праця великої кількості людей. В першу чергу – тренерів, які інколи заміняють наставників, друзів, критиків... Завдяки їм та вихованцям закладу ми можемо пишатися досягнутим та планувати майбутнє», – начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.