Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Результати змагань першого туру Кубку України з баскетболу 3 х 3 серед дорослих команд

01.07.2024

Дорослі команди змагалися 30 червня. На чемпіонат заявились 16 команд, які розподілили  на чотири групи. У півфіналі грали кращі з кожної групи.

Переможцем стала команда СумДУ-1. Це єдина команда на турнірі, яка подолала турнірну дистанцію без поразок, вигравши всі чотири матчі етапу.

«У півфінал вийшли команди: Полісся, СумДУ-1, СумДУ-2, а також команда Picture together  В піфінальному матчі команда СумДУ-1 перемогла команду СумДУ-2 з рахунком 17:14, а Picture together здолала Полісся — 18:15. Полісся виграв матч за третє місце (19:15), а в фіналі СумДУ-1 в овертаймі виявив перемогу у протистоянні з Picture together — 21:19», — повідомляє управління молоді і спорту міської ради.

MVP турніру визнали Ігоря Стародуба —  гравця команди СумДУ-1.

Загальний призовий фонд 1-го етапу Кубку України —  42 000 грн. 50% призового фонду будуть передані на потреби ЗСУ.

Перший етап Кубку Україи з баскетболу 3 х 3  відбувся у Житомирі на Михайлівській. Дитячі та молодіжні команди зустрічалися  29 червня. Про результати чемпіонату серед дітей та молоді  ми повідомляли раніше.