Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі стартував Другий форум міської мобільності

31.10.2017
У Житомирі стартував Другий форум міської мобільності

У Житомирі 31 жовтня стартував Другий форум міської мобільності. Основною метою заходу став пошук рішень для забезпечення належного функціонування та розвитку транспортного сектору міста і налагодження ефективного діалогу між органами місцевої влади, бізнесом, експертами та громадою.

«Захід проходить в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Форум має стати рушійним у змінах сфери міської мобільності та транспорту», - зазначила Марія Байда, керівник проектного офісу GIZ в місті Житомирі.

«Всі наші напрацювання, в рамках форуму, у майбутньому ляжуть в основу плану сталої міської мобільності. Також вони будуть використані у написанні концепції «Інтегрованого розвитку міста Житомир – 2030», що плануємо презентувати у 2018 році», - зауважив Микола Костриця, директор департаменту економічного розвитку.

Стартував форум з презентації заступника міського голови Дмитро Ткачука про концепцію розвитку транспорту в місті Житомирі.

«Ряд заходів та проектів про які ми говорили минулого року, на першому форумі, вже вдалось втілити в життя. Це і облаштування велопарковок у місті, і впровадження електронного квитка й ряд інших заходів. Форум мобільності дає можливість пропрацювати переваги та недоліки громадського, приватного транспорту, безпеку руху й доступність саме на локальному рівні», - розповів Дмитро Ткачук.

У своїй презентації заступник міського голови розповів про характеристики транспортної мережі, основні завдання в концепції розвитку транспорту, про необхідність в створенні нової транспортної мережі та її результати.
 

Довідково: Форум міської мобільності відбувся в Житомирі вже вдруге. Організаторами є Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».