Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

"Крила" бюджету участі

12.05.2018

Сьогодні, 12 травня, в рамках Благодійного розважально-музичного фестивалю "Крила", який проходить в житомирському міському парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна відбулась  інформаційно-просвітницька кампанія з питань бюджету участі.

Члени Координаційної ради з питань бюджету  участі Андрій Шелестюк, Олександр Рошко та Наталія Ожегова інформували мешканців міста про суть та можливість бюджету участі та про механізм подачі проектів.

Голова Координаційної ради з питань бюджету участі Андрій Шелестюк зі сцени фестивалю «Крила» закликав всіх мешканців міста подавати проекти бюджету участі.

А завтра, 13 травня, на вулиці Михайлівській о 15.00  в рамках Дня сім’ї продовжуємо інформувати громаду з питань бюджету участі. Приходьте з ідеями, отримайте консультації, пишіть проекти і будемо разом робити місто кращим!

Нагадуємо, подати проект можна до 30 червня на спеціалізованому сайті https://zhytomyr-budget.e-dem.in.ua/#/ , авторизувавшись тут за допомогою ЄЦП, або Банку ID або ж у паперовому вигляді. Заяви у паперовому вигляді подаються (при собі мати паспорт та ксерокопію паспорта): Житомирська міська рада (майдан ім.С.П. Корольова, 4/2, каб.103), Корольовська районна рада (площа Польова,8, каб.308) та Богунська районна рада (вул.Перемоги, 55, каб.307, 312), з 9.00 до 18.00 (будні дні).

Як подати проект дивіться за посиланням: https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=3775