Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Підсумки І туру конкурсу на кращу скульптурну композицію “Воїнам Житомирщини — захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України”

29.11.2018
Підсумки І туру конкурсу на кращу  скульптурну композицію “Воїнам Житомирщини — захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України”

З метою створення умов та залучення громадської ініціативи для розвитку культури у місті Житомирі, виховання почуття національної гордості та національної гідності за рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради  від 01.08.2018 № 786  проводиться відкритий конкурс  на кращу  скульптурну композицію “Воїнам Житомирщини — захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України” для встановлення в південно-західній частині середмістя Житомира по вул. Чуднівській,  на  території Комплексу Монументу Слави .

Замовником Конкурсу є  виконавчий комітет Житомирської міської ради.

Конкурс складається з двох турів.

Підсумки І туру Конкурсу оголошено  на засіданні журі з проведення Конкурсу 23 листопада  поточного року та визначено три кращі пропозиції. Автори цих проектів запрошуються до участі у ІІ турі Конкурсу.