Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про громадські обговорення регуляторного акту “Про запровадження єдиного квитка в місті Житомирі”

03.12.2018

Управлінням транспорту і зв'язку  міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про запровадження єдиного квитка в  місті Житомирі».

Метою проекту регуляторного акту є забезпечення зручності, уніфікації технологій та способів оплати проїзду пасажирів та багажу в міському пасажирському транспорті, мінімізація готівкових коштів у транспортних засобах перевізників та витрат на їх інкасацію, забезпечення переходу населення на розрахунки з використанням транспортних та платіжних карток, а також створення додаткових зручностей при розрахунках за отримані послуги, запровадження повного, адресного надання та обліку перевезення пільгових категорій громадян, та відповідного відшкодування.

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщені на офіційному сайті Житомирської міської ради (https://zt-rada.gov.ua/) в розділі «Регуляторна діяльність».  Для отримання більш детальної інформації необхідно звертатись до управлінням транспорту і зв'язку  міської ради (майдан  ім. С.П. Корольова, 4/2,  тел.: (0412) 48-11-99 ).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських обговореннях з приводу регуляторного акту “Про запровадження єдиного квитка в  місті Житомирі”, що  відбудуться за адресою м. Житомир майдан ім.С.П. Корольова, 4/2, Житомирська міська рада, 21 грудня 2018 року о 15.00 год.