Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Запрошуємо житомирян на Майстерню міста.

08.06.2017
Запрошуємо житомирян на Майстерню міста.

З 12 по 17 червня на майданчику біля обласної бібліотеки імені Олега Ольжича відбуватиметься «Майстерня міста».

Це урбаністично-культурна платформа, на якій громадськість може поділитися власним баченням розвитку міста та ознайомити усіх бажаючих з інструментами, за допомогою яких можна змінити Житомир.

«Активні житомиряни, науковці, політики – всі матимуть можливість презентувати свої ідеї та проекти. «Майстерня міста» покликана зібрати креативні ідеї людей, які сприятимуть розвитку Житомира», - переконаний Микола Костриця, директор департаменту економічного розвитку міської ради.

Ключова ціль проекту – налагодити комунікацію між активними житомирянами та владою.

Цього року на цій платформі презентуватимуть проекти у сферах громадського простору, міської культури, розвитку вело інфраструктури, екології та енергоефективності.

«Зростання рівня свідомості громадян, залучення їх до процесу вироблення владних рішень, налагодження комунікації між владою, громадськими організаціями та житомирянами – це ті можливості, які надає майстерня», - наголосив Борис Пахолюк, заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради.

Гасло проекту «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», і реалізується він в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації.

 

Документи

Програма «МАЙСТЕРНЯ МІСТА ЖИТОМИР»
План проведення заходу «Майстерня міста»