Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами та можуть забезпечувати належну якість обслуговування пільгових категорій громадян

19.12.2018

Оголошується конкурс для визначення переможців на медикаментозне забезпечення пільгових категорій громадян

Організатором проведення конкурсу для визначення переможців на забезпечення пільгових категорій населення м. Житомира лікарськими засобами безкоштовно або на пільгових умовах є управління охорони здоров’я Житомирської міської ради.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами у м.Житомирі та відповідають вимогам Положення про проведення конкурсу для визначення переможців на медикаментозне забезпечення пільгових категорій громадян, що додається.

Основними умовами забезпечення пільгових категорій населення є дотримання чинного законодавства стосовно закупівлі, збереження, відпуску лікарських засобів згідно пільгових рецептів.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 17 год. 28.12.2018 за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, управління охорони здоров’я міської ради, кабінет 272, телефон для довідок: (0412) 22-17-20.

Конкурс відбудеться 29.12.2018 об 1000 годині за адресою: м.Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, каб. 345.

Для участі у конкурсі претендент подає до управління охорони здоров’я міської ради наступні документи:

  • заяву на участь у конкурсі;

  • копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

  • копії ліцензій на здійснення роздрібної торгівлі лікарськими засобами та на здійснення діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, завірені у встановленому порядку;

  • баланс та звіт про фінансові результати станом на останню звітну дату;

  • інформацію щодо кваліфікації персоналу претендента в довільній формі;

  • копію книги скарг та пропозицій за останній рік роботи;

  • цінову пропозицію на наступні лікарські засоби  згідно з додатком.

Претендент подає документи за підписом уповноваженої особи учасника у письмовому вигляді, прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою у запечатаному конверті, на якому зазначається назва учасника, адреса, найменування об’єкту конкурсу з поміткою «Заява на участь у конкурсі».

Документи

Перелік лікарських засобів