Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Новорічні та різдвяні свята продовжуються. Святкова програма заходів у Житомирі

02.01.2019
Новорічні та різдвяні свята продовжуються. Святкова програма заходів у Житомирі

02 січня 2019 року: 10:00 – 22:00 на майдані Корольова та вулиці Михайлівській розпочнеться «Новорічний караван Coca-Cola».

А вже 7  січня на майдані  імені С.П. Корольова відбудуться виступи вертепів і різдвяно-новорічні концерти. Також у цей день  святковий настрій створить традиційна «Зіркова хода»,  що супроводжуватиметься колядуванням. Хода розпочнеться о 14:00 год. на Замковій Горі та пройде за маршрутом – вулиця Кафедральна – вулиця Перемоги - вулиця Грушевського – вулиця Покровська - вулиця Михайлівська.

13 січня 2019 року майдані імені С.П. Корольова з  15:00 до 20:00 год. проходитиме Фольклорний фестиваль «Маланка-фест»; У програмі: карнавальна хода із щедрівками; конкурс між маланкарями; щедрувальні святки з Маланкою; спалення Дідуха; багата кутя; святкова концертна програма.

Нагадаємо, що святкування новорічних та різдвяних свят у місті  традиційно розпочалося 19 грудня запаленням головної ялинки міста.

У Житомирі 19 грудня Святий Миколай на урочисто прикрашеному  автомобілі їздив по місту, вітаючи житомирян з новорічними святами.

 21 грудня у Житомирі відбувся Перший фестиваль «Різдвяна панчоха».

22 грудня на вулиці Михайлівській відбулося Свято української казки. Організатори святкового дійства запросили на свято людину, яка в Україні найбільше асоціюється з українською казкою – неймовірного, автентичнного і колоритного казкаря  Сашка Лірника.

25 грудня представники Ради Християнських Церков Житомирщини привітали християн Західного обряду з Різдвом Христовим.