Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Солодкі подарунки до новорічних свят отримали учні молодших класів у Житомирі

03.01.2019
Солодкі подарунки до новорічних свят отримали учні молодших класів у Житомирі

У загальноосвітніх навчальних закладах міста продовжуються новорічні свята.

У перші дні Нового року керівництво виконавчого комітету міської ради відвідує загальноосвітні навчальні заклади міста, де вітає від імені міського голови Сергія Сухомлина, міської ради дітей, їх батьків, педагогічний колектив із новорічними святами. У ці святкові дні солодкі новорічні подарунки отримають 13 тисяч 600 школярів молодших класів.

2 січня заступник міського голови Вікторія Краснопір вітала учнів, батьків та педагогічні колективи із новорічними святами, подякувала за чудове святкове дійство, які готували діти разом зі своїми педагогами, та передала новорічні подарунки від Житомирської міської ради.

Сьогодні, 3 січня, справжнє свято українських колядок та новорічних привітань подарували батькам і педагогам учні гімназії №23 і за свої успіхи у навчанні, здібності і таланти отримали новорічні різдвяні подарунки від Житомирської міської ради. Заступник міського голови Світлана Ольшанська привітала усіх учасників святкового дійства із Новим роком та побажала мирного неба, здоров’я; діткам – успіхів у навчанні та творчості, батькам – невичерпної наснаги у вихованні та безмежної радості від досягнень своїх дітей.

Цього ж дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко також відвідала декілька загальноосвітніх навчальних закладів міста, де привітала від імені міського голови маленьких виховаців, їх батьків та педагогів із новорічними святами і передала їм солодкі подарунки.