Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Триває конкурс проектів на участь у фестивалі «Майстерня міста Житомир 2017»

10.04.2017
Триває конкурс проектів на участь у фестивалі «Майстерня міста Житомир 2017»

Заявки на участь в урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста Житомир 2017» приймаються до 1 травня 2017 року.

До участі запрошуються громадські організації, представники міської влади, митці, ремісники, активні студенти, волонтери, жителі Житомира, які зацікавлені у розвитку та оновленні рідного міста, а також прагнуть спільно вирішувати проблеми громади.

«У минулому році у нас був успішний приклад комунікації по побудові діалогу з громадою, коли ми запросили громадські організації, небайдужих мешканців міста долучитися до Майстерні міста та презентувати власні ідеї, бачення того, як місто Житомир має виглядати через багато років. У цьому році ми повторно запрошуємо громадські організації та мешканців, які люблять це місто та хочуть зробити його кращим до спільної організації фестивалю», - зазначив заступник директора департаменту економічного розвитку Борис Пахолюк.

Основні теми проектів:

 1. Залучення мешканців до розвитку міста.
 2. Залучення людей з особливими потребами до міського життя.
 3. Громадський простір та його ефективне використання.
 4. Збереження та використання історико-культурної спадщини.
 5. Озеленення, екологія, енергоощадність.
 6. Місто для дітей.
 7. Велорух, транспорт, пішохідна інфраструктура.
 8. Робота з соціально вразливими групами населення.

«Кожен проект, який будуть подавати житомиряни, повинен мати елемент партисипації. Тобто не лише запрошені учасники мають бути, а й кожен хто проходить повз повинен мати можливість долучитися до заходу», - розповіла керівник проектного офісу GIZ в Житомирі Марія Байда.

Головними вимогами до учасників є:                                                 

 • Відповідність темам цьогорічної «Майстерні міста».
 • Некомерційний характер заходів.
 • Заповнена анкета опису проекту, який містить практичну складову – покращення якості життя місцевої громади та деталізований бюджет заходу.

Анкету учасника та шаблон для посилання можна завантажити за посиланням: hpp://zt-rada.gov.ua/news/p6901 .

Надіслати анкету учасника та деталізований бюджет заходу необхідно за наступною адресою: [email protected].

Головною метою заходу в 2017 році є залучення мешканців до розвитку міста і його районів, а також створення майданчика для активного діалогу про розвиток Житомира в процесі реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

«Така платформа, як Майстерня міста і решта заходів, що відбуваються в рамках проекту, дають можливість працювати враховуючи думку мешканців. У галузі транспорту це дає можливість врахувати мобільність містян, думки всіх пасажирів та позиції всіх категорій мешканців. Та спрацювати на покращення міської мобільності для всіх соціальних груп», - зауважив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2017» організовується в рамках роботи проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Житомирською міською радою та німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», яка діє за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії. Запланована дата заходу – з 12 по 17 червня 2017 року.