Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До управління транспорту і зв’язку надійшла заява від перевізника ТДВ «Житомирське АТП-11827», стосовно припинення обслуговування автобусного маршруту № 14 «Соснова – Затишшя».

27.02.2019

До управління транспорту і зв’язку надійшла заява від перевізника ТДВ «Житомирське АТП-11827», стосовно припинення обслуговування автобусного маршруту № 14 «Соснова – Затишшя».

У своєму зверненні перевізник ТДВ «Житомирське АТП-11827» інформує про небажання обслуговування даного маршруту.

З 01.03.2019 року припиняється рух автобусів за вказаним міським автобусним маршрутом.

У ситуації, що склалася, управління транспорту і зв’язку шукає перевізника для тимчасового обслуговування автобусного маршруту № 14 «Соснова – Затишшя».

 

До уваги перевізників (власників автобусів)!

Управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради шукає перевізника для здійснення тимчасового перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування:

 

об’єкта конкурсу

Номер маршруту, найменування кінцевих зупинок

Кількість та
№ графіків

Режим руху, періодичність перевезень

Інтервал руху,
хв.

Кількість автобусів

Вимоги до автобусів

Клас

Категорія

Кількість місць для сидіння

1.

№ 14 «Соснова - Затишшя»

5 (№ 1-5)

Звичайний режим, щоденно

18-20

5

А, В

М2, М3

від 18

 

Пошук перевізника на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно Закону України
«Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 із змінами та доповненнями (далі-Порядок).

Метою визначення тимчасового автомобільного перевізника є реалізація основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів, забезпечення виконання соціально значущих перевезень.

Організатором встановлюються додаткові  умови для учасників конкурсу, а саме: надати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями; до підписання договору встановити на кожний транспортний засіб, що працює на маршруті GPS обладнання (навігації) та надати доступ для забезпечення постійної (цілодобової), безперебійної передачі даних про стан руху транспортних засобів "Диспетчерському пункту", який має відповідне програмне забезпечення для прийняття та обробки даних; забезпечити виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче передбаченого Галузевою угодою; на вимогу Організатора перевізник зобов’язується забезпечити всі транспортні засоби обладнанням, необхідним для роботи автоматизованої системи оплати за проїзд, відповідно до технічних умов, наданих Організатором.

Для участі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 Порядку та наступні документи:

  • нотариально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
  • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості
    (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN – коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
  • копії ліцензійних карток на автобуси, які пропонуються до використання на автобусному маршруті та які були придбані до 22.09.2015р. (дата набрання чинності Наказу Міністерства Інфраструктури України від 13.08.2015р. № № 310 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства Інфраструктури України»);
  • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
  • копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
  • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
  • анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 5);
  • копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) за останні повні два квартали.

Документи пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документи подаються у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою №1, який містить документи для участі.

Конверт (пакет) з позначкою №2, який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт подає документи перевізник-претендент.

Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Документи, подані несвоєчасно,  не реєструються і повертаються претенденту.

Документи на участь приймаються щоденно (крім вихідних) з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. до «01» березня 2019 р.включно, за адресою:
м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, каб. № 379.

Роз’яснення щодо оформлення документів для участі у конкурсі можна отримати щоденно з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, каб. № 379.тел. 48-12-08, 47-07-09.