Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі випрацювали концепції реконструкції майданів Соборний та Перемоги

21.03.2019
У Житомирі випрацювали концепції реконструкції майданів Соборний та Перемоги

15 березня відбулося засідання журі всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир, де журі розглядали конкурсні пропозиції по реконструкції двох центральних майданів міста.

7 листопада виконавчий комітет погодив організацію та проведення всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги.

На конкурс було подано 15 заявок серед яких по результатам розгляду пропозицій було обрано 3 команди, які мали випрацювати оновлену концепцію майданів, з урахування усіх особливостей міста.

Головний архітектор міста Юрій Безбородов повідомив: «Попередньо було обрано три команди, які випрацьовували нову концепцію майданів. Результатом їх роботи стали концепції реконструкцій центральних площ міста,що торкається схеми руку приватного та громадського транспорту, пішохідного сполучення, розвинення прилеглих скверів та територій, створення та організація громадських просторів».

Конкурсна пропозиція №1;

Конкурсна пропозиція №2;

Конкурсна пропозиція №3.

Також він додав, що наразі це не остаточний варіант проектів і вони будуть виноситись на обговорення з громадськістю про, що буде повідомлено додатково.

Марія Байда, керівник офісу ГІЗ розповіла, що за розробку цілісного бачення головних майданів міста команди отримають винагороду в розмірі 250 тис. грн..

Нагадаємо, що 22 листопада у Житомир завітали кращі урбаністи України, які долучились до розробки концепції реконструкції майданів Соборного та Перемоги.