Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі офіційно відкрили сквер на розі вулиць Б.Лятошинського та Небесної Сотні

08.06.2019
У Житомирі офіційно відкрили сквер на розі вулиць Б.Лятошинського та Небесної Сотні

Сьогодні, 8 червня, відбулося відкриття оновленого скверу на розі вулиць  Б.Лятошинського та Небесної Сотні.

Міський голова Сергій Сухомлин наголосив на тому, що сьогодні з’явився ще один громадський простір, де житомиряни та  гості міста зможуть відпочити.

«Сьогодні ми офіційно відкрили сквер на Лятошинського і вже повністю отримали всі дозволи. Для нас цей проект був дуже важливим. Люди до кінця не вірили, що тут справді буде громадський простір, а не чергове кафе чи МАФ. В оновленому сквері на розі вулиць Лятошинського і Небесної сотні є зручні сучасні лавки, дитячий майданчик, столики для гри у шахи, "сонячне дерево. Дякую народному депутату Вадиму Кривенко за спрямування субвенції з держбюджету, депутатам та членам виконавчого комітету міської ради за виділення співфінансування з міського бюджету на реалізацію цього проекту. А також окрема подяка місцевим жителям, які впродовж багатьох років відстоювали це місце», - сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Народний депутат Верховної Ради України Вадим Кривенко наголосив на тому, що відкриття такого скверу є прикладом, коли спільними зусиллями можна робити корисні справи для міста та його громади: «Я дуже радий, що спільними зусиллями нам вдалося зробити так, щоб Житомир отримав додаткові кошти з державного бюджету, за допомогою яких було профінансовано цей сквер. За допомогою державного бюджету разом з представниками міської влади нам вдалося зробити сквер таким, яким його бачать житомиряни».

У рамках відкриття в сквері проходив відкритий турнір з шахів Житомир-Київ на 15 дошках зі швидких шахів.

Також під час відкриття в сквері відбулась вікторина «Зелене місто Житомир»» з нагоди Днів сталої енергії.

Як повідомлялося раніше, станом на 20 травня у сквері були підведені всі комунікації для автоматизованого поливу газону, на пішохідних доріжках викладена плитка, встановлене зовнішнє освітлення та камери відеоспостереження. Висаджувати дерева тут почали у квітні.

Нагадаємо, сквер розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні оновлювався за кошти державного бюджету без залучення приватних інвесторів. Загальна вартість проекту – 5,5 млн грн.

Проект капітального ремонту було розроблено з врахуванням сучасних вимог до озеленення, утримання територій та сучасних громадських просторів. Проект скверу на розі вулиць Лятошинського і Небесної Сотні презентували під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 22 червня 2018 року.