Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До Житомира завітали учасники ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist»

10.06.2019
До Житомира завітали учасники ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist»

Сьогодні, 10 червня, на головній пішохідній вулиці міста Михайлівській відбулась зустріч з 32 учасника ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist».

До Житомира завітали митці з України та багатьох іноземних держав, які переглянули виставку робіт учнів художньої школи міської ради, поспілкувалися з мистецькою громадою міста, а також відчули колоритність нашого міста за допомогою виступів талановитих музикантів та колективів.

Заступник міського голови Марія Місюрова привітала гостів та побажала натхнення  для створення нових шедеврів.

«Надзвичайно приємно, що Житомир долучився до такого проекту. Сподіваюсь, що історичні місця нашого міста надихнуть вас та ви з любовю відтворите їх на своїх полотнах. І в подальшому ці роботи будуть внесені в каталог, який буде представлено у багатьох країнах світу, де будуть роботи з краєвидами Житомира», - сказала Марія Місюрова.

У рамках візиту митці відвідають історичні місця нашого міста та відтворять на своїх полотнах кращі краєвиди Житомира. У подальшому роботи митців будуть внесені в каталог та експонуватимуться на міській виставці, братимуть участь у міжнародних виставках.

Довідково: Мета ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist», який з 4 по 15 червня проходитиме у Вінниці, – формування культурного іміджу України як європейської держави, розвиток культурних відносин, стимулювання до творчості художників України та світу. У пленері беруть участь професійні художники з різних країн світу та всієї України. На сьогодні представники мистецької еліти таких країн як США, Китай, Поьща, В’єтнам, Індія, ОАЕ, Грузія, Молдова, Франція, Вірменія, Таджикістан виступають учасниками і партнерами проекту.