Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі продовжується реалізація проекту Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу «Міста доброчесності»

27.06.2019
У Житомирі продовжується реалізація проекту Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу «Міста доброчесності»

Сьогодні, 27 червня, в прес-центрі міської  ради відбулася робоча нарада щодо подальших кроків впровадження проекту «Міста доброчесності» за участю представників Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), Міністерства закордонних справ Данії та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, радника Житомирського міського голови та представників виконавчих органів міської ради.  

Проект «Міста доброчесності» передбачає:

  • Проведення оцінки корупційних ризиків та розробка міського плану доброчесності для їх мінімізації в роботі міської ради;
  • Аналіз ефективності інструментів залучення громадян до процесу прийняття рішень міською радою, в тому числі механізмів проведення публічних слухань щодо критичних питань, що розглядаються на засіданнях міської ради;
  • Створення інноваційних інструментів відкритості, доброчесності та прозорості для взаємодії з містянами;
  • Реалізацію навчальної та комунікаційної кампанії для працівників міської адміністрації та містян щодо процедур доброчесного врядування та інструментів оцінки ризиків корупції.

Нагадаємо, Житомир був обраний одним із п’яти міст-учасників проекту в Україні за результатами попереднього відбору. Впровадження проекту дозволить зробити Житомир містом доброчесності – містом, урядування якого здійснюється на засадах відкритості, прозорості та ефективної взаємодії з громадянами.

*Проект «Міста доброчесності» є частиною Антикорупційної Ініціативи Європейського Союзу, фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії. Програма розвитку ООН в Україні залучена до впровадження проекту «Міста доброчесності» в трьох українських містах – Житомирі, Нікополі та Червонограді.