Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі проходить футбольний турнір, приурочений пам’яті Дмитра Рудя

22.08.2019
У Житомирі проходить футбольний турнір, приурочений пам’яті  Дмитра Рудя

22 серпня у  Житомирі  проходить турнір, приурочений пам’яті  Дмитра Рудя. Спортивну подію організовано на оновленому стадіоні  «Спартак Арена».

Під час урочистого відкриття заходу промовці згадували про героїчний подвиг морського піхотинця Дмитра Рудя, життя якого обірвалося 16 травня 2018 року під час ворожого обстрілу позицій Збройних Сил України в зоні проведення операції об’єднаних сил поблизу населеного пункту Талаківка Донецької області. Дякували бабусі та дідусю за те, що виховали достойного онука, зазначаючи, що Дмитро Рудь є прекрасним прикладом героїзму і мужності  для виховання молодого покоління. Пам’ятати про таких Героїв - святий обов’язок кожного з нас!

Турнір розпочали матчем фіналістів юнацького турніру серед юнаків 2005 року народження. За перемогу у турнірі, приуроченому пам’яті Дмитра Рудя змагалися вихованці СДЮСШОР «Полісся» та ДЮСШ «Бердичів». Матч завершився з рахунком 2:5. Перемогу здобули бердичівляни.

А вже о 20:00 у футбольному поєдинку зустрінуться команди ФК «Купол-95» та Головного управління Національної поліції. Пряма трансляція турніру ТУТ.