1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.
У відповідності до рішення міської ради від 18.12.2017 р. № 893 Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира, завдання на розроблення Детального плану території від 16.05.2019 р., ТОВ ТАМ «АРХ-Студіо» виконуються роботи по розробленню містобудівної документації – Детального плану території кварталу, що обмежений вул. В. Бердичівською, Довженка, Святослава Ріхтера, Шевченка в м. Житомирі.
Метою розроблення Детального плану території є аналіз параметрів існуючої забудови в кварталі та можливість використання земельної ділянки S=1,1854 га, з к.н. 1810136600:05:009:0002 для розміщення багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення. Пропонується розмістити на території площею 1,1854 га багатоквартирні житлові будинку на 360 квартир. Житловий комплекс розрахований на 958 осіб.
2. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації:
Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.
Розробник: ТОВ ТАМ «АРХ-Студіо»
Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за кошти осіб, зацікавлених у наявності містобудівної документації на місцевому рівні для здійснення інвестиційної діяльності.
3. Інформація про місце і можливість ознайомлення з матеріалами ДПТ.
З матеріалами ДПТ можливо ознайомитись в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на сайті https://zt-rada.gov.ua/.
Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення за адресою:10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6, [email protected].
4. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.
Громадське обговорення по даному детальному плану буде проводитись 13.09.2019 о 15 год. 00. хв. в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська, 6, 2-й поверх).
Пропозиції до ДПТ (згідно із п.7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України) приймаються від:
1) повнолітніх дієздатних фізичних осіб, які проживають на території, щодо якої розробляється ДПТ;
2) юридичних осіб, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється ДПТ;
3) власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється ДПТ, та на суміжних з нею територіях;
4) представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народних депутатів України, депутатів міської ради.
Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 вищезгаданого Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил».