Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Дитяча лікарня імені В.Й. Башека отримала необхідне медобладнання від української громади Північної Америки

25.10.2019
Дитяча лікарня імені В.Й. Башека  отримала  необхідне медобладнання від української громади Північної Америки

Дитяча лікарня імені В.Й. Башека  отримала необхідне медобладнання від української громади Північної  Америки. Обладнання міському медичному закладу передали представники Союзу Українок Америки (США) у рамках Міжнародного гуманітарного проекту «Підтримка Лікарень України». Організаційну підтримку здійснено українськими організаціями Міжнародний благодійний фонд «Сприяння Розвитку Медицини», організація «Нове Життя», а також  американською організацією «CURE Project».

Гуманітарна допомога містить сучасні апарати, а також багатофункціональні ліжка та витратні матеріали. А саме: монітори - клінічний та діагностичний з показниками життєво важливих функцій, обігрівач, освітлювач, центрифугу, оксигемометр, аптечки для дітей, хірургічні набори тощо. Перелік необхідних речей було попередньо погоджено з лікарями.

Заступник міського голови Марія Місюрова та директор КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека» Володимир Галайба подякували усім, хто долучився до цієї ініціативи. Адже отримане медичне обладнання є дуже необхідним для надання медичної допомоги маленьким пацієнтам лікарні.

Довідково: Гуманітарний проект «Підтримка Лікарень України» був започаткований влітку 2014 року, на початку війни на Сході України, з метою доставки медичного обладнання з США в лікарні України в формі гуманітарної допомоги. З метою надання допомоги пораненим бійцям та цивільним, за п’ять років медичний вантаж вартістю 64 млн. грн. був переданий державним та муніципальним лікарням в м. Дніпро, Київ та Запоріжжя. У 2019-2022 роках гуманітарний проект «Підтримка Лікарень України» розширює свою діяльність на нові регіони України та сфери медичних послуг, а саме: нейрохірургія, онкологія, педіатрія, реабілітація військових тощо.