Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі реалізовано ще один проєкт Бюджету участі: «Футбол для всіх на Мар’янівці»

25.10.2019
У Житомирі реалізовано ще один проєкт Бюджету участі:  «Футбол для всіх на Мар’янівці»

Сьогодні, 25 жовтня, на території ЗОШ №10 відбулося урочисте відкриття нового міні-футбольного поля. «Футбол для всіх на Мар’янівці» - один із проектів-переможців Бюджету участі 2018 року.  

На урочистості з нагоди відкриття проекту завітали – секретар міської ради Наталія Чиж, заступник міського голови Марія Місюрова, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук, депутати міської ради, педагоги та учні школи, представники громадських організацій, мешканці району та журналісти.

«Відкриття футбольного міні-поля з штучним покриттям – це нові можливості для занять футболом,  підтримки здорового способу життя та забезпечення необхідного фізичного розвитку для підростаючого покоління. Дякуємо, перш за все, автору проєкту Олені Ничипорчук за таку чудову ідею, де тепер кожен з учнів зможе себе реалізувати як футболіст», - зауважила Наталія Чиж.

Директор школи Олександр Величко подякував усім, хто долучився до створення та реалізації проєкту «Футбол для всіх на Мар’янівці» - автору, виконавцям проєкту, підряднику та усім, хто підтримав дану ініціативу під час загальноміського голосування за проекти Бюджету участі в 2018 році.

Після урочистого відкриття на новому міні-футбольноу полі розпочався футбольний матч між командами освітян Житомирської міської ОТГ та депутатів Житомирської міської ради. Матч завершився перемогою команди освітян з рахунком 6:2.

Нагадаємо, що на території ЗОШ №10 облаштовано  ігровий та спортивний майданчик  «Активний відпочинок на Мар’янівці», який також переміг в рамках проєкту Бюджет участі.