Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В умовах карантину соціально незахищені верстви населення житомирської громади отримують продуктові набори

08.04.2020

У Житомирі під час карантину вразливі верстви населення  отримують соціальну підтримку:   під двері осель фахівці соціальних служб доставляють  набори,  в яких - цукор, борошно, крупи, олія та інші продукти тривалого зберігання.

Продовольчі комплекти першої необхідності  отримують:

- особи, що перебувають на обліку в Житомирському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради (громадяни віком понад 80 років; громадяни похилого віку, які потребують догляду; особи з інвалідністю);

- громадяни, які отримували державну соціальну допомогу по малозабезпеченості та опинилися в скрутному матеріальному становищі через втрату постійного місця роботи  працездатних членів сім’ї (особи);

- громадяни, які потрапили в  інші виняткові обставини погіршення матеріального стану у період карантину;

- сім’ї, у яких виховуються діти-сироти та позбавлені батьківського піклування (прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, опікунські та багатодітні сім’ї);

-  сім’ї, до яких повернулись діти з інтернатних закладів.

«Доставка продуктів харчування здійснюється  для того, щоб люди зайвий раз не  піддавали себе ризику інфікування коронавірусом і залишалися вдома. Таку важливу  роботу за нинішніх обставин здійснюють представники  Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби (управління) у справах дітей міської ради, департаменту соціального розвитку міської ради», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Якщо вам чи вашим знайомим потрібна подібна підтримка, звертайтеся за номерами телефонів:

- 42-50-27 – УСЗН Богунського району;

- 42-49-80 –  УСЗН Корольовського району.

Для індивідуальних замовлень за рахунок власних коштів, доставка продуктів першої необхідності та ліків за телефоном: 47-09-17.

Отримання зазначеної допомоги здійснюється на підставі відповідних документів.

За інформацією департаменту соціального розвитку  Житомирської міської ради,  від   початку обмежувальних заходів видано  1914 продуктових  наборів за рахунок міського бюджету, а також за рахунок благодійної допомоги від Національної мережі продуктових магазинів АТБ в рамках проєкту співпраці з Міністерством соціальної політики України.

Таку допомогу також отримали  237 сімей, які перебувають на обліку  соціальних служб.