А майстерклас приурочили до Міжнародного дня акварелі, що відзначається 23 листопада.
Всього – 14. Серед них - в’язи, магнолія, ялівець, клени і катальпи, сосна.
На території Житомирської громади активно здійснюються заходи із залучення інвестицій.
Сьогодні Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та директор ДП «Прозорро. Продажі» Олексій Соболев підписали меморандум про співпрацю.
Через портал «Дія» можна буде подавати заяву на отримання щомісячної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, а саме для покриття витрат на проживання та на оплату житлово-комунальних послуг.
Завжди перші... Десантно-штурмові війська відзначають четверту річницю від Дня створення
21 листопада. Цього дня у 2013 році в України розпочалася Революція Гідності, а дев’ятьма роками раніше – Помаранчева революція.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, у Житомирі біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні о 10.00 год відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів.
Подарунки отримала 21 дитина із сімей зі складних життєвих обставин – тих родин, у яких виховуються діти, що потребують посиленої уваги.
За даними Житомирського обласного гідрометеоцентру протягом доби 20 листопада у Житомирі очікуються пориви західного, північно-західного вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
27 листопада відбудеться гра з «Що? Де? Коли?».
Відповідно до Стратегії-2030 КП «Житомирводоканал» затверджує нову інвестиційну програму на наступний рік та на п’ять років.