Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Відділ організаційної роботи

Проведення в установленому порядку повідомної реєстрації колективних договорів, їх перевірки на відповідність чинному законодавству та забезпечення зберігання копій.

Організація та координація проведення оплачуваних громадських робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні в Житомирському міському центрі зайнятості.

Вжиття заходів щодо запобігання бездомності та соціального захисту бездомних громадян.

Вжиття заходів із соціального патронажу осіб, звільнених від відбування покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Участь у створенні безперешкодного середовища для маломобільних категорій населення, організація роботи комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира. 

Співпраця з громадськими організаціями, соціальними партнерами  щодо реалізації соціальних ініціатив стосовно підтримки вразливих категорій громадян.

Внесення пропозицій щодо підготовки організаційних, масових заходів, в тому числі за клопотаннями громадських, благодійних організацій та фондів, привітання від імені міського голови, міської ради та виконавчого комітету, та проведення вказаних заходів.

Підготовка проектів рішень Житомирської міської ради, виконавчого комітету та розпоряджень міського голови в межах повноважень.  

Начальник відділу: Людмила Юріївна БЕЗДУШНЮК

Заступник начальника відділу: Ольга Миколаївна ЛИСЮК

Головний спеціаліст: Вікторія Анатоліївна ГУМЕНЮК

Головний спеціаліст: Тетяна Сергіївна ТУЛІНОВА

Контакти

Адреса: м. Житомир, площа Польова, 8

Кабінет № 211