Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради
 Клімінський Віктор Антонович
Клімінський Віктор Антонович
Секретар міської ради
Графік прийому громадян:
1-й та 3-й понеділок місяця з 11.00 до 12.30
 
Депутат

Майдан Корольова 4/2 (будівля Житомирської міської ради)  

Графік прийому громадян:

Перший та третій понеділок місяця

Тел. приймальні 48-11-72

Клімінський Віктор Антонович

Дата народження: 07.07.1979

Народився в с.Новий Завод

Пулинського району Житомирської області.

ОСВІТА

У 1994 році закінчив Новозаводську ЗОШ.

Закінчив  будівельний технікум ДААУ за спеціальністю технік будівельник технолог, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти» та Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства» з відзнакою.

КАР`ЄРА

В сфері легкої промисловості пропрацював більше 22 роки. Трудову діяльність починав з помічника майстра до ген. директора підприємства ПрАТ «Екотекстиль» ТМ «Легка Хода». Паралельно займався педагогічною роботою в Житомирському професійному ліцеї легкої промисловості.

Безпартійний. Не судимий.

СІМЕЙНЕ ЖИТТЯ

Одружений. Маю двох синів.

Виконує повноваження передбачені статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».        

1. Відповідає за збереження та використання гербової печатки Житомирської міської ради відповідно до чинного законодавства України.

2. Організовує і координує діяльність: відділу організаційного забезпечення депутатської діяльності міської ради, управління з розвитку села Вереси міської ради, відділу ведення Державного реєстру виборців Богунського району міської ради, відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовського району міської ради.

3. Очолює комісії з питань нагородження громадян та юридичних осіб за заслуги перед м. Житомиром, відзнаками Житомирської міської ради та її виконавчого комітету, атестаційну.                               

4. Організує підготовку сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.

5. Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності.

6. Координує роботу постійних комісій міської ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

7. Сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень.

8. Співпрацює з політичними партіями, громадськими організаціями; вирішує відповідно до законодавства України питання, пов’язані з шефством над військовими частинами.

9. Організує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням на території міста референдумів, виборів Президента України, народних депутатів України, міського голови, депутатів місцевих рад.

10. Забезпечує зберігання у відповідних виконавчих органах міської ради офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.

11. Співпрацює з Почесними громадянами м. Житомира щодо надання їм практичної допомоги з використання пільг, організації зустрічей з населенням та у трудових колективах міста.

12. Вирішує за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з діяльністю міської ради та її органів.