Шиманська Галина Степанівна
Шиманська Галина Степанівна
Секретар міської ради

Майдан Корольова, 4/2 (будівля Житомирської міської ради)

Графік прийому громадян:

1-й та 3-й понеділок місяця з 11:00 до 12:30

Тел. приймальні: 48-11-72

Депутат

Електронна пошта: 
[email protected] 

Шиманська Галина Степанівна

Я, Шиманська Галина Степанівна, народилася 21 серпня 1970 року в селі Авратин Любарського району Житомирської області в родині службовців. 

1985-1989 р.  навчання в Коростишівському педагогічному училищі ім. І.Франка. інституті ім. І.Франка. 

Освіта-повна вища. Кваліфікація- вчитель початкових класів. 

1990-1994 р.  навчання в Житомирському педагогічному інституті ім. І.Франка.
 
1989-1994 р.  вчитель початкових класів Великодеревичівської школи Любарського району. 

1994-1998 р.  вихователь дошкільного навчального закладу № 49 м. Житомира. 

1998-2001 р.  вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 49 м. Житомира. 

2001-2002 р.  вихователь-методист Житомирського дошкільного навчального закладу № 39. 

З 2002 року й до 2022 року — завідувачка Житомирського дошкільного навчального закладу №39. Заклад виборов перемогу у щорічному міському конкурсі «Дошкільний заклад року -2014, 2016». Беру активну участь в громадському житті міста, області. Активний учасник всеукраїнських, міжнародних семінарів, науково - практичних конференцій. Учасник Школи новаторства при ЖОІППО. Досвід закладу на тему: «Сучасні підходи до організації роботи з родинами вихованців дошкільного навчального закладу №39» (2013 рік), «STEAM-освіта  перспективна форма інноваційної освіти дошкільників» (2020 рік) презентувала під час проведення «круглого столу» на ІІІ, ХІ Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти». Заклад нагороджено Срібною медаллю (2015 рік), Золотою медаллю (2019, 2022 рік) за інноваційну діяльність. 

З 2011 року очолюю міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти». 

З 2019 року голова Громадської організації «Освітяни Житомира». 
 
З 2022 року — завідувачка Житомирського дошкільного навчального закладу №25. 

Досвід ДНЗ № 25 презентувала на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». Заклад нагороджено Золотою медаллю (2024 рік). 

Безпартійна. 

Представницького мандата не маю. 

Одружена. Маю сина. 

Громадянка України. 

Ні я, ні мої рідні до кримінальної відповідальності не притягувалися.

Виконує повноваження передбачені статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».        

1. Відповідає за збереження та використання гербової печатки Житомирської міської ради відповідно до чинного законодавства України.

2. Організовує і координує діяльність: відділу організаційного забезпечення депутатської діяльності міської ради, управління з розвитку села Вереси міської ради, відділу ведення Державного реєстру виборців Богунського району міської ради, відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовського району міської ради.

3. Очолює комісії з питань нагородження громадян та юридичних осіб за заслуги перед м. Житомиром, відзнаками Житомирської міської ради та її виконавчого комітету, атестаційну.                               

4. Організує підготовку сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.

5. Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності.

6. Координує роботу постійних комісій міської ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

7. Сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень.

8. Співпрацює з політичними партіями, громадськими організаціями; вирішує відповідно до законодавства України питання, пов’язані з шефством над військовими частинами.

9. Організує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням на території міста референдумів, виборів Президента України, народних депутатів України, міського голови, депутатів місцевих рад.

10. Забезпечує зберігання у відповідних виконавчих органах міської ради офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.

11. Співпрацює з Почесними громадянами м. Житомира щодо надання їм практичної допомоги з використання пільг, організації зустрічей з населенням та у трудових колективах міста.

12. Вирішує за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з діяльністю міської ради та її органів.