Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

ТРАНСПОРТНА ПОСЛУГА «СОЦІАЛЬНЕ АВТО»

Метою транспортної послуги «Соціальне авто» є забезпечення безоплатного транспортного перевезення отримувачів послуги, поліпшення їх соціального обслуговування, надання їм безперешкодного доступу до соціальних та медичних послуг, участі у громадському та культурному житті.

Отримати транспортну послугу «Соціальне авто» мають право діти з інвалідністю, які мають знижену рухову активність у зв’язку із захворюванням опорно-рухового апарату або спектр порушень психічного розвитку, що значно ускладнює пересування громадським транспортом.

%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BF%D1%81%D0%B0.jpgДіти з інвалідністю, які отримують реабілітаційні та комплексні послуги у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, забезпечуються транспортною послугою «Соціальне авто» (в разі потреби) в обсязі, визначеному індивідуальним планом реабілітації та відповідним графіком надання послуг.

Послуга надається спеціально обладнаним автотранспортом, з 9-00 год. до 17-00 год. щоденно, крім вихідних та святкових днів.

Замовлення на отримання транспортної послуги «Соціальне авто» приймаються Центром з 8.30 год. до 17.00 год. щоденно, крім вихідних та святкових днів, не менш, ніж за добу до запланованої поїздки, та реєструються в журналі замовлень надання транспортної послуги «Соціальне авто».

Для подання заяви на отримання транспортної послуги необхідно звернутись до:

  • Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, буд. 23, телефон для довідок - (0412) 55-60-45, електронна адреса: – [email protected].

Графік роботи

  • Понеділок – п’ятниця: 09:00 – 18:00
  • Субота, неділя: вихідний