Між Україною й Ізраїлем починає діяти зона вільної торгівлі

02.02.2021

1 січня 2021 року набрала чинності Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль.

У зв’язку з цим, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Embassy of Ukraine in the State of Israel та Офіс з просування експорту України організовують вебінар GoIsrael: “Зона вільної торгівлі України з Ізраїлем: нові можливості й перспективи для бізнесу” щодо перспектив Угоди для українських експортерів на ринку Ізраїлю.

Метою заходу є презентація для представників вітчизняного бізнесу економічного потенціалу Ізраїлю, обговорення стану і перспектив економічного співробітництва між двома країнами, особливості та специфіка двосторонніх торговельних відносин у рамках ЗВТ тощо

____________________________________________________________________

Ізраїль – один з найпотужніших імпортерів у світі та перша країна Близькосхідного регіону, з якою Україна підписала Угоду про зону вільної торгівлі. Потенціал купівельної спроможності ізраїльського населення дозволить диверсифікувати та розвинути український експорт та стане стимулом для МСП, бо бізнес в Ізраїлі побудований на малих підприємствах, які стануть потенційними  партнерами українських виробників.

В рамках Угоди для низки сільськогосподарських та промислових товарів будуть скасовані або знижені імпортні мита вже з початку 2021 року, для низки інших – поступово протягом наступних 3-5-7 років.