«Створено жінками» Премія бізнес-леді CCIFU 2021

05.02.2021

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) запускає другу премію бізнес-леді. Конкурс створено за ініціативи комітету бізнес-леді CCI France Ukraine – комітет, що поєднує жінок-очільниць та генеральних директорок компаній CCIFU – має на меті підтримати жіноче підприємництво в Україні.

Для участі у конкурсі, будь ласка, заповніть реєстраційний формуляр та надішліть його разом з вказаними документами до 15 березня 23:59 за електронною адресою: [email protected]

Деталі та формуляр за посиланням: https://www.ccifu.com.ua/.../premi.../jak-vzjati-uchast.html

___________________________________________________________________

Франко-українська торгово-промислова палата заснована в 1994 році як Асоціація "Французька ділова спільнота в Україні" та в 2011 році приєдналась до міжнародної мережі французьких торгово-промислових палат. На сьогодні Асоціація нараховує більше 140 французьких і українських компаній, об'єднаних спільними інтересами для розвитку торгових відносин між Україною та Францією. Взаємодоповнюваність секторів діяльності, різноманітність компаній (від середніх та малих до великих міжнародних груп), відносини з владою країни та постійна співпраця і підтримка Посольства Франції, особливо економічної служби - є основними перевагами нашої бізнес-мережі.

Головне завдання CCIFU полягає в активації французької бізнес-спільноти та у супроводі французьких компаній, які бажають експортувати, розвиватися або розміститися в Україні.