Інформація щодо Міжнародної туристичної виставки «FITUR Espesial Recuperation Turasmo – 2021» (19 – 23 травня 2021 р., м. Мадрид, Королівство Іспанія)

21.04.2021
 
        
За інформацією Посольства України в Королівстві Іспанія, 19-23 травня 2021 року у м. Мадрид проходитиме міжнародна туристична виставка «FITUR Espesial Recuperation Turasmo – 2021».
Експозиція розділена за тематикою туризму.
За повідомленням організаторів заходу, виставка буде присвячена відродженню міжнародного туризму після пандемії COVID-19.
 
«FITUR» пройде за підтримки іспанського Уряду. З метою залучення більшої кількості учасників організаторами запроваджено знижки (для представників України – 8%).
 
 «FITUR» - одна з найбільших туристичних виставок в Європі. У 2020 р. у ній взяли участь близько 900 експонентів і 11 тисяч компаній зі 165 країн світу. В цілому виставка була розміщена на території площею 69,6 тис. м2, захід відвідали 255 тис. відвідувачів. Частка іноземних представників склала 68%. Проведено більше 9 тис. В2В переговорів. З метою інформаційного висвітлення події було акредитовано понад 7 тис. журналістів із 68 країн світу.
 
Офіційна інавгурація «FITUR» відбувається за участю Короля та членів Уряду Іспанії, Генерального секретаря Всесвітньої туристичної організації ООН (далі – ЮНВТО), представників акредитованого в Іспанії дипкорпусу та політичних, бізнесових і громадських кіл. Для участі у заходах високого рівня та представлення національних стендів країн виставку відвідують іноземні міністри економіки/туризму/закордонних справ або інші посадові особи. «FITUR» є платформою для проведення низки міжнародних заходів по лінії ЮНВТО.
 
Павільйон Європи є найбільш масштабним та популярним серед відвідувачів, кількість національних стендів у 2020 р. зросла на 15%. Варто зазначити, що на «FITUR» представлені національні стенди усіх країн Східної Європи та Кавказу.
 
В разі виявлення зацікавленості щодо участі у зазначеному заході просимо звертатися до Посольства України в Королівстві Іспанія.
 
Департамент економічного розвитку міської ради