Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Міжнародна В2В туристична виставка - UITM – Міжнародний туристичний салон «Україна»

15.09.2021

 

5-6 жовтня на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Україна) відбудеться 27-а Міжнародна В2В туристична виставка - UITM - Міжнародний туристичний салон «Україна», організатором якої є виставкова компанія «Прем'єр Експо» (Україна) та Hyve Group (Великобританія).

Цього року в рамках виставки UITM (Ukraine International Travel Market) відбудеться Перший міжнародний форум для Національних туристичних організацій (NTOs) та Destination Management Organizations (DMOs).

Основна мета Форуму - визначити та об'єднати всі загальні компоненти, що складають єдиний імідж успішної дестинації, щоб продовжити рух у напрямку сталого розвитку і прогресу кожної країни / регіону / міста.

Восени 2021 року в UITM планується участь понад 100 експонентів, зокрема туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних компаній, страхових компаній, представництв країн світу.

UITM є найбільшою туристичною подією сезону осінь-зима в Україні, ефективним інструментом популяризації України як туристичного напрямку в цілому, так її окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.

Україна багата не лише природними ресурсами, але й неповторним місцевим колоритом, особливою атмосферою гостинності та локальною кухнею. З метою більш масштабної і ефективної популяризації гостинної України як привабливого туристичного напрямку на виставці UITM компанія «Прем'єр Експо», Національна туристична організація України продовжують організовувати експозицію міст та регіонів України в єдиному блоці UKRAINIAN HOSPITALITY DAYS (Дні гостинності України).

Участь у спеціальній експозиції Ukrainian Hospitality Days надає можливість всім містам та регіонам представити весь спектр атмосфери гостинності свого краю як для українського туриста, так і для іноземних гостей.

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект, 15, Київ, Україна, павільйон 4, вхід 4А.

Детальна інформація: http://www.ukraine-itm.com.ua

Департамент економічного розвитку міської ради