Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Актуальні матеріали щодо змін в законодавстві з питань застосування РРО/ПРРО з 01.01.2022 року

05.01.2022
Житомирська ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області  рекомендує платникам податків використовувати матеріали банеру «Програмні РРО», що розміщені за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
 
Матеріали банеру містять актуальні нормативно-правовіправові акти, які регулюють відносини у сфері реєстрації та застосування РРО/ПРРО, відповіді на поширені питання, що надходять до ДПС від користувачів ПРРО, презентаційні матеріали тощо.
 
Також наявні покрокові інструкції зі встановлення та налаштування ПРРО (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/, та https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/), відеоуроки щодо реєстрації ПРРО та відеоінструкція щодо Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців розміщені за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/.
 
Відеоуроки щодо формування електронної печатки для ПРРО розміщено за посиланням:  https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/elektronni-dovirchi-poslugi/
 

За інформацією Житомирської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області 

 

Документи

Повідомлення для платників I групи Єдиного податку
Презентація