Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Грантові програми та програми підтримки, які доступні українському бізнесу

10.11.2022
Грантові програми та програми підтримки, які доступні українському бізнесу

Маєте бізнес-ідею або власну справу, що потребує масштабування?  Знайомимо з грантовими програмами, які доступні для українського бізнесу.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Грантова програма для підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу, розширенням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням.

Для кого: виробництва, послуг, креативних індустрій, інформаційних технологій, інжинірингу.

На які потреби: покращення бізнес-процесів і моделей; розбудова організаційного потенціалу; розвиток виробництва, продажі; цифрові та торгові можливості.

Сума гранту: до 50 грантів на загальну суму 36 млн грн

Дедлайн подачі: до 24 липня 2023 року

Посилання: тут

Програма грантової підтримки проєктів подвійного значення від Ukrainian Startup (USF)

Програма Фонду покликана сприяти створенню та розвитку інновацій продукції подвійного призначення: технологій, процесів чи інших складових, що відрізняють таку продукцію від існуючих на ринку або відповідають існуючому попиту одночасно як від приватних осіб, та і держави.

Для кого: безповоротна фінансова допомога для проєктів подвійного призначення. 

На які потреби: закриває витрати на розвиток проєкту; надає доступ до найкращих менторів та експертів; а також підвищує обороноздатність країни та сприяє її швидкій її післявоєнній відбудові.

Дедлайн подачі: Заявки приймаються на постійній основі

Посилання: тут

Keep Going – платформа для допомоги мікро- та малому бізнесу

Keep Going – це ініціатива, започаткована ІТ-підприємцями.

Для кого: для компаній, творчих та професійних об’єднань, самостійних спеціалістів, які працюють задля військових чи гуманітарних потреб.

На які потреби: військові чи гуманітарні потреби; потреби підприємств, що постраждали від бойових дій.

Сума гранту: від 50 до 500 тис. грн компаніям малого й сімейного бізнесу.

Дедлайн подачі: Заявки приймаються на постійній основі

Посилання: тут

Підтримка аграрного сектору та харчового виробництва в Україні від Danish Refugee Council (DRC) 

Метою проєкту є зменшення негативних наслідків для представників малого та середнього бізнесу аграрного сектору та харчового виробництва з одного боку, а з іншого залучення вразливих верств населення у виробничо-збутові ланцюжки задля посилення їхньої ролі в місцевій економіці.

Для кого: приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства.

На які треби: збільшення прибутків місцевого населення на території, яку охоплює проєкт, в тому числі за рахунок їхнього прямого залучення у виробничо-збутові ланцюжки місцевого вразливого населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від війни (при цьому створення нових офіційно оформлених робочих місць не є обов’язковим); проєкт має бути прибутковим для місцевого партнера та мати життєздатну схему реалізації.

Сума гранту: до 20 тис доларів США. Обов’язковий власний внесок партнера до 50% від загального бюджету проєкту (як у вигляді фінансового внеску, так і у вигляді інших власних активів).

Дедлайн подачі: до середини 2023 року

Посилання:тут