Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради
Краснопір Вікторія Валентинівна
Краснопір Вікторія Валентинівна
Директор департаменту

Краснопір Вікторія Валентинівна

Освіта:

Має дві вищі освіти.

У 1989 році з відзнакою закінчила Київський торговельно-економічний інститут, технологічний факультет, спеціальність «технологія та організація громадського харчування», отримала кваліфікацію «інженер-технолог».

 У 2001 році закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом  за спеціальністю «правознавство», отримала кваліфікацію «юрист». 

Трудова діяльність:

2000-2001 рр. - спеціаліст 1 категорії з контролю за роботою підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування  Богунської районної ради м. Житомира.

2001-2005 рр. -  спеціаліст 1 категорії, головний спеціаліст відділу торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування Житомирської міської ради.

2005-2011 рр. - заступник начальника Житомирського обласного управління у справах захисту прав споживачів Держспоживстандарту України.

З 2012 року працює в Житомирській міській раді на посадах директора департаменту власності та ринкового регулювання, начальника управління праці та соціального захисту  населення, директора департаменту праці та соціального захисту населення, департаменту соціальної політики міської ради.

Безпартійна