Зубко Людмила Миколаївна
Зубко Людмила Миколаївна
Депутат

Майдан Перемоги,7

Графік прийому громадян:

За попереднім записом

 Тел.:48-11-79

Голова фракції
Голова постійної комісії

Зубко Людмила Миколаївна

Я, Зубко Людмила Миколаївна, депутатка Житомирської міської ради, голова постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, інженер, підприємиця, проєктна менеджерка. Я заснувала громадську організацію «Житомир, зроби голосніше!» для того, щоб реалізовувати в Житомирі важливі соціальні проєкти.
Народилася 21 липня 1966 року у селі Гуйва Житомирського району. Батько і мати працювали на Житомирському бронетанковому заводі.
У 1989 році закінчила Київський політехнічний інститут та здобула за освіту за спеціальністю «інженер-електрик».
У 2000 році отримала другу освіту Міжрегіональній академії управління персоналом за спеціальністю «психолог».
У 2007 році закінчила школу HRM при Києво-Могилянській бізнес-школі, у 2017 році отримала диплом магістра бізнес-адміністрування (МВА) у Києво-Могилянській бізнес-школі.
З 2005-го впродовж 16 років працювала на Житомирському заводі огороджувальних конструкцій. У 2010 році започаткувала власну підприємницьку справу — відкрила у Житомирі декілька закладів громадського харчування, роботу в яких знайшли більше сотні житомирян.
У 2016 році мені вдалося об'єднати в одну громадську організацію людей, які працюють заради розвитку рідного міста. В одній зі звичайних розмов зародилася фраза про те, що про Житомир треба говорити голосніше. У цей момент зрозуміла, як має називатися наша громадська організація — "Житомир, зроби голосніше!". Ми з командою реалізували для громади Житомира понад 50 проєктів – соціальних, культурних, просвітницьких. Це проєкт «Безпечна школа», який дбає про безпеку дітей; музично-освітній табір Music Camp International, який мотивує дітей вчитись грати на музичних інструментах; проєкт «Жовтень у Жовтні», який дбає про ідентичність Житомира; проєкт «Турбуємось про всіх» про допомогу медикам та людям літнього віку під час пандемії. Та багато інших ініціатив, через які я борюсь за ідентичність і культуру громади Житомира.
З грудня 2020 року – депутатка Житомирської міської ради VIII скликання. Є головою Постійної депутатської комісії з соціально-гуманітарних питань, очолюю фракцію «Європейська Солідарність» та
Маю велику родину - чоловік – Геннадій Зубко, двоє дітей та онуки.