Ліскі Вадим Іванович
Ліскі Вадим Іванович
Депутат

(0412) 48-11-79

Заступник голови фракції
Секретар постійної комісії

Ліскі Вадим Іванович

Підприємець, громадський діяч, спортсмен-любитель, депутат Житомирської міської ради, в.о. №5, заступник голови фракції «Європейська солідарність», секретар постійної комісії з питань бюджету.

  • Перший заступник генерального директора Житомирського картонного комбінату,
  • Засновник та Голова Правління Житомирського бізнес клубу.
  • Шеф-куратор садочку №3.
  • Популяризатор екосвідомості, співавтор екологічних проектів «Ця Торба», «Житомир 100 тисяч».
  • Один із ініціаторів запровадження протиепідеміологічних протоколів у Житомирі».
  • Автор Карти розвитку Житомиру «Європейська стратегія»
  • Активний помічник Дому ветерана у Житомирі.

Біографічні дані

Народився 21 вересня 1981 року, в місті Комсомольськ Полтавської області у родині інженерів.

У 1998 році закінчив загальноосвітню школу №5. У 2003 році закінчив Східноукраїнський університет ім.Даля, в м.Луганську (економічний факультет).

Сповідує принцип «навчання протягом життя», пройшов через цілу низку бізнес-тренінгів та семінарів.

Трудову діяльність розпочав ще під час навчання (працював експедитором). Протягом останніх 15 років, з моменту закінчення інституту, працював у бізнесі на різних посадах – від менеджера до комерційного директора.

З 2010 року живе та працює у Житомирі, у структурі ТОВ «Житомирський картонний комбінат». З 2020 року – перший заступник директора. Саме у цей час комбінат виходить на новий рівень розвитку, була створена сильна команда, залучені нові інвестиції, проведена кардинальна модернізація обладнання, запущено нові види продукції – ЖКК стає лідером галузі, на якому сьогодні працює півтисячі людей.

Спеціалізувався на створенні нових підприємств, колективів, робочих місць. Сьогодні, усі створені підприємства є успішними, дають роботу десяткам людей у різних регіонах України – Житомирщини, Київщини.

Волонтерська та громадська діяльність

Має активну громадянську позицію, сповідує та пропагує екологічний спосіб мислення, займається волонтерством.

З 2018 року був одним із співініціаторів створення «Дому ветерана» у Житомирі (центр соціально-психологічної реабілітації ветеранів АТО/ООС).

У 2019 році ініціює створення Житомирського бізнес клуба, об'єднання підприємців, (власників та ТОП-менеджерів) з активною життєвою позиції та цінностями соціальної відповідальності. У рамках клубу було запущено низку соціальних та екологічних програм.

Житомирський бізнес клуб зайняв активну позицію під час спалаху першої хвилі коронавірусу КОВІД-19, ініціювавши створення протоколів безпечної роботи комунальних підприємств та підприємств критичної інфраструктури.

Веде та пропагує активний спосіб життя. У дитинстві займався боксом, останнім часом займається тріатлоном, учасник багатьох марафонів та напів-марафонів, а також запливу через Босфор.