Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради
Шевченко Василь Русланович
Шевченко Василь Русланович
Депутат
Графік прийому громадян:

за попереднім записом

тел.:0675843985

Секретар фракції

Шевченко Василь Русланович

Дата народження : 18.05.1981.

Я, Шевченко Василь Русланович, народився в с. Летня Дрогобицького району Львівської області. З 1983 року проживаю в м. Житомирі.

У 1998 році зі срібною медаллю закінчив загальноосвітню середню школу № 27.

В цьому ж році вступив до Житомирського державного технологічного університету.

В 2003 році закінчив ЖДТУ за спеціальністю «Менеджер організацій», отримав ступінь магістра. Протягом навчання, в 2001 році, проходив трудову практику в Великобританії. Під час практики ознайомився з європейським стилем управління і організацією праці.  

В 2002 році закінчив Школу місцевого самоврядування, яка діяла при Житомирській міській раді. Протягом навчання в цій школі я ознайомився з діяльністю всіх управлінь і департаментів Житомирської міської ради, пізнав тонкощі управління містом.

З 2006  по 2008 роки навчався в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (КНЕУ). Закінчив даний вуз за спеціальністю «Фінанси». Захистив випускну дипломну роботу на тему «Джерела і методи формування доходів Державного бюджету України».

Трудовий шлях розпочав в 1998 році з посади менеджера по купівлі і продажу на спільному україно-американському підприємстві «Балт-мир». З 2001 року працюю менеджером на підприємстві СП «Балтимор». З січня 2005 року очолюю дане підприємство. В 2005 році, як керівник підприємства, був відзначений нагородою мера міста в номінації « Найкращий молодий підприємець міста».

З 2012 року активно працюю в команді Громадянської позиції. Приймав активну участь в розробці і реалізації проекту «Як платити ЖЕКу менше», мета якого була донести до мешканців міста інформацію про методику перерахунку квартплати, якщо ЖЕКи міста неякісно надають або зовсім не надають свої послуги.

З жовтня 2015 року – депутат Житомирської міської ради. Є членом постійної депутатської комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.

З березня 2016 року очолюю Житомирську міську організацію ПП «Громадянська позиція»