Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КП

 Директор: Козир Віктор Олександрович

Адреса: м. Житомир,вул. С.Ріхтера, 23

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – комунальна установа Житомирської міської ради, забезпечує виконання індивідуальних програм реабілітації дітей з інвалідністю з фізичними та інтелектуальними вадами різних нозологій всіх вікових груп (від народження до 18 років), формування їх соціальної самосвідомості. Надає довготривалі комплексні реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років включно, які мають ризик встановлення інвалідності.

Основною парадигмою діяльності установи є ДИТИНА, її пріоритети, потреби, інтереси. Комплексний підхід до розв'язання реабілітаційних задач забезпечує успішність процесу.

У Центрі застосовуються соціальна, соціально-побутова, психолого-педагогічна, фізична реабілітація. Усі реабілітаційні послуги надаються безплатно. В Центрі працюють групи денного перебування для дітей з важкими порушеннями розвитку. Діти, що отримують реабілітаційні послуги у Центрі, забезпечуються транспортною послугою.

Контакти

Контактний телефон: (0412) 55-60-45

Електронна пошта: [email protected]

Facebook:  https://www.facebook.com/centrreab

 

СТРУКТУРА КЕРІВНИЦТВА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради – комунальна установа сфери органів соціального захисту. Центр надає реабілітаційні послуги дітям з фізичними та (або) психічними порушеннями, які отримали статус «дитина з інвалідністю» віком від народження до 18 років та дітям віком до двох років (включно), які мають ризик щодо отримання інвалідності. Для направлення в Центр офіційний представник дитини з інвалідністю звертається до департаменту праці та соціальної політики міської ради з заявою та документами:

  • медичний висновок про інвалідність;
  • індивідуальна програма реабілітації;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • пенсійне посвідчення;
  • паспорт та ідентифікаційний номер платника податків одного з батьків.

Центр надає послуги дітям, що мають наступні нозології: дитячий церебральний параліч, розумова відсталість, органічні ураження нервової системи, розлади спектру аутизму, виражені порушення психологічного розвитку та ін.

 Згідно Державної типової програми реабілітації, Статуту Центру, дітям з інвалідністю надаються наступні послуги:

  • педагогічна корекція: розвиток мовлення, формування елементарних математичних умінь, ознайомлення з навколишнім світом, корекція дрібної моторики, підготовка руки до письма, впровадження елементів кондуктивної педагогіки А. Петьо, методики М.Монтессорі), логопедична корекція (формування звуковимовної сторони мовлення, граматики та зв’язного мовлення, робота з превербальними дітьми, логопедичний масаж);
  • психологічне консультування та психологічна корекція: сенсорна корекція та сенсорна інтеграція, снюзлентерапія, казкотерапія, лялькотерапія, естетотерапія, арттерапія, ігрова терапія
  •  соціальна реабілітація та інтеграція: формування навичок самообслуговування: харчування, одягання, особиста гігієна, прибирання приміщення, спілкування; розвиток ігрових навичок, формування навичок використання інформації: знаки дорожнього руху, телефон, годинник, гроші, виявлення та розвиток творчих здібностей, виховання культури поведінки, здійснення заходів з культурно-масової роботи.
  • фізична реабілітація (ЛФК, масаж, лікувальна фізкультура у реабілітаційній системі «Павук», фізіотерапевтичні послуги: інформаційно-хвильова терапія, фототерапія, оксигентерапія)

 

Мапа