Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирській міській ОТГ наявні всі ознаки, які на сьогодні дозволяють послабити протиепідемічні заходи

14.07.2020
У Житомирській міській ОТГ  наявні всі ознаки, які  на сьогодні дозволяють послабити протиепідемічні заходи

На території Житомирської міської ОТГ наявні  ознаки, які станом на 13.07.2020 року дозволяють послабити протиепідемічні заходи. Про це йшлося на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС 14 липня, де розглядалося питання щодо внесення змін до обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської ОТГ.

«Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID -19, становить 2,06 %. Середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу на території громади, відповідно до тестувань, проведених ДУ «ЖОЛЦ МОЗ України», складає 47,55. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID -19 на території громади становить 6,17 %», - йшлося в інформації  про стан захворюваності населення територіальної громади станом на 13 липня 2020 року.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 329 зі змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 588, рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол від 9.07.20 314) комісією вирішено внести зміни до обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в межах територіальної громади, зокрема:

  • Заборонити діяльність кінотеатрів з наповненістю кінозалів більше 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі, закладів культури з наповненістю більше 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;
  • Відновити планову госпіталізацію у стаціонарні відділення закладів     охорони здоров’я за умови дотримання заходів інфекційного контролю. Пацієнти, яким надається медична допомога  у зв’язку з проведенням планових заходів  з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID -19.

За дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів у громадському транспорті, кінотеатрах, закладах громадського харчування, розважальних закладах та закладах культури   і надалі здійснюватимуться заходи з державного санітарно-епідемічного нагляду.