Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Масова вакцинація у Житомирі: за пів дня щепили пів тисячі людей

12.06.2021
 Масова вакцинація у Житомирі: за пів дня щепили  пів тисячі людей

У Житомирі триває масова вакцинація проти  COVID-19 на базі спортивної зали  ЗОШ №6.  Сергій Сухомлин сьогодні отримав другу дозу вакцини  AstraZeneca і таким чином пройшов повну вакцинацію від COVID-19.

 « Я  вакцинуюся тим препаратом, який є в доступі.  Pfizer – для літніх людей та працівників освіти….  Масове щеплення створює колективний імунітет. Дякую всім, хто прийшов сьогодні  та прийде завтра вакцинуватися.  Свідомі люди з повагою ставляться до свого здоров’я та здоров’я  близьких», - говорить міський голова.

 Серед охочих вакцинуватися   - багато літніх людей.  82 -річна  Марія Сорочинська  - одна з перших вакцинованих, каже добре усвідомлює необхідність вакцинації, особливо для її віку. «Потрібно…У мене син  - медик, тому я добре знаю,що треба через  28 днів ще раз прийти. Почуваюся добре. Діти теж прийдуть щеплюватися», -  каже жінка.

У центрі  вакцинації  працює 10 медичних бригад  - по п’ять  груп на зміну. Тим, хто отримує першу дозу, щеплення проводиться вакциною CoronaVac. Ревакциновують також   препаратом АstraZeneca.

 У мобільній бригаді  центру працює  23-річна  Дар’я Ясинська. Сьогодні  вона отримала  другу дозу вакцини. «13 березня, три місяці тому,   я отримала перше щеплення.  Легше попередити, ніж лікувати… А невелика реакція на вакцину – це нормально, як і  при  будь-якому щепленні. Це -  імунна реакція організму».

«За пів дня  вакциновано більш ніж пів тисячі людей.  Ревакцинацію можна буде зробити 10 та 11 липня  у цьому  центрі вакцинації», - говорить Марія Місюрова, заступниця міського голови.

Охочі вакцинуватися розповідають, що  записалися через портал Дія, колцентр ЦПМСД  чи дізналися про щеплення від сімейного лікаря.  Прийти на вакцинацію можуть усі повнолітні особи незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. Із  собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Центр вакцинації працює сьогодні до 20:00 год та завтра з 8:00 до 20:00 на базі спортивної зали ЗОШ №6.