Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Більше двох тисяч велосипедистів з’їхалися на "Велодень" у Житомирі

28.05.2017
Більше двох тисяч велосипедистів з’їхалися на

Більше двох тисяч велосипедистів проїхали більше 10 кілометрів вулицями Житомира. Разом з житомирянами на велосипедах каталися Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Велосипедисти організовано проїхали вулицями Перемоги, Домбровського, Покровською. Київській, Вокзальній, Вітрука, Т. Шевченка, Великій Бердичівській та завершили маршрут на майдані Соборному.

"Такі свята, як сьогодні – це можливість побачити потенціал та кількість людей яким небайдужий велосипед. У минулому році ми встановили близько 140 велопарковок. Ми будемо продовжувати їх встановлювати біля кожної адміністративної будівлі та зон відпочинку. У цьому році ми виділили гроші на організацію плану руху по майдану Соборному. Зараз зі швейцарськими консультантами ми узгоджуємо цей проект, щоб він відповідав європейським стандартам", - сказав Житомирській міський голова Сергій Сухомлин.

У свою чергу, Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко зауважив, що Житомир завжди був спортивним містом і постійно розвивається у цьому напрямку.

"Сьогодні на вулиці Житомира виїхали тисячі велосипедистів. Те, що зараз робить міський голова Сергій Сухомлин для велоруху в Житомирі –це дуже важливо. За рахунок європейських коштів, міського бюджету та інших джерел потрібно впроваджувати проект велодоріжок, щоб у Житомир їздили кататися велосипедисти зі всієї України. Дуже приємно, що сьогодні на велосипедах багато молоді та дітей", - підкреслив Геннадій Зубко.

Мета "Велодня" — самоорганізація велосипедистів та популяризація здорового та активного способу життя, велосипеда як екологічної альтернативи міському автомобілю, створення цивілізованих умов для велосипедистів.