Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі близько 1096 багатодітних родин зможуть отримати нову допомогу від держави

08.04.2019
У Житомирі близько 1096 багатодітних родин зможуть отримати нову допомогу від держави

З першого квітня 2019 року усім багатодітних родинам на третю дитину і кожну наступну держава надаватиме допомогу у розмірі 1700 грн. Це буде додаткова виплата, яка доповнить сімейний бюджет і виплачуватиметься доки дитині не виповниться 6 років.  

«Кабінетом Міністрів України 13 березня прийнято постанову №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Нею передбачено, що з першого квітня буде виплачуватися грошова допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Розмір допомоги 1700 грн. У Житомирі таку фінансову підтримку  отримають близько 1096 родин», – повідомила в.о. директора департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Людмила Ліпінська.  

Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня – червня   2019 року.

Отримати консультацію щодо оформлення даного виду допомоги Ви можете за телефонами «гарячої лінії»: 42-50-25, 42-50-00.

Подати заяву для отримання допомоги можливо в управлінні соціального захисту населення Богунського та Корольовського району департаменту соціальної політики Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир вул. Перемоги, 55.

Для цього з собою потрібно мати: заяву одного з батьків дитини, який постійно проживає разом з дитиною, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики; копії свідоцтва про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу); копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); копію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); заяву із зазначенням рахунку  відкритого у банківській установі на  ім’я заявника; Також необхідно пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника.