Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Розвиток комунального електротранспорту та модернізація житомирського ТТУ: здійснюються заходи для ефективної діяльності підприємства

21.10.2020
Розвиток  комунального електротранспорту та модернізація  житомирського ТТУ:  здійснюються заходи для ефективної діяльності підприємства

В рамках реалізації проєкту «Міський громадський транспорту в Україні: модернізація тролейбусного транспорту м. Житомир», який впроваджується за грантової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку із залученням незалежного міжнародного Консультанта – французької компанії EGIS Internationale та її регіонального представництва EGIS Ukraina, 15 жовтня 2020 року на електронній платформі закупівель ЄБРР (ЕСЕРР) було здійснено розкриття пропозицій учасників тендеру із визначення підрядника з будівництва нової тролейбусної лінії на мікрорайон Мальованка.

До участі в тендері свої пропозиції надали наступні компанії: ПП«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» та Консорціум у складі ТОВ «Коменергосервіс» і ТОВ «Електротрансбуд». Наразі група з реалізації проєкту спільно з консультантами проводять оцінку тендерних пропозицій.

Окрім того, Європейським банком реконструкції та розвитку місту Житомиру в особі комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» надано додаткову грантову підтримку в розмірі   150 тис. євро для впровадження проєкту корпоративного розвитку, який спрямований на підвищення ефективності діяльності комунального підприємства.

В рамках проєкту корпоративного розвитку будуть опрацьовані рішення щодо підвищення фінансової спроможності комунального підприємства, оптимізації виробничих процесів та впровадження заходів з реформування транспортної мережі з метою ефективного використання рухомого складу комунального електротранспорту.