Переможців загальноміського конкурсу «Обдарованість року» за 2019-2020 навчальний рік сьогодні, 22 жовтня, нагородили стипендіями міського голови. Три десятки учнів й вихованців житомирських загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів отримали стипендії у розмірі 1000 грн кожний.
Вітаємо стипендіатів та їх наставників, зичимо нових результатів та перемог!
№ п/п | Прізвище та ім’я учня | клас | Заклади освіти | ||||
Номінація «Інтелект року» | |||||||
1 | Сергієнко Дар’я | 11 | Ліцей №2 м. Житомира | ||||
2 | Поленко Вікторія | 10 | Житомирська міська гімназія №3 | ||||
3 | Вандалович В’ячеслав | 9 | Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ||||
4 | Головня Кирило | 11 | ЗОШ І-ІІІ ст. №10 м. Житомира | ||||
5 | Далека Світозар | 9 | ЗОШ І-ІІІ ст. №19 м. Житомира | ||||
6 | Шапран Вадим | 8 | ЗОШ І-ІІІ №21 м. Житомира | ||||
7 | Яворенко Аріна | 10 | Житомирський екологічний ліцей №24 | ||||
8 | Вербицька Крістіна | 9 | ЗОШ І-ІІІ ст.№27 м. Житомира | ||||
9 | Лагода Катерина | 10 | ЗОШ І-ІІІ ст. №36 ім.Я.Домбровського м. Житомира | ||||
10 | Журавльов Андрій | 11 | Житомирський міський ліцей №1 | ||||
Номінація «Дослідник року» | |||||||
11 | Розієва Ельміра | 11 | ЗОШ І-ІІІ ст. №7 ім. В.В. Бражевського | ||||
12 | Авдейчук Валерія | 11 | Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 | ||||
13 | Парфенюк Владислав | 8 | Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. №30 | ||||
14 | Тимощук Олександра | 11 | ЗОШ І-ІІІ ст. №32 м. Житомира | ||||
15 | Пащенко Анастасія | 11 | Житомирський міський колегіум | ||||
16 | Островська Яна | 10 | Вересівська ЗОШ І-ІІІ ст. | ||||
Номінація «Лідер року» | |||||||
17 | Проценко Анна-Марія | 11 | Житомирська ЗСШ І-ІІІ ст. №16 | ||||
18 | Баранівська Карина | 11 | ЗОШ І-ІІІ ст. №28 м. Житомира ім. гетьмана Івана Виговського | ||||
Номінація «Спортсмен року» | |||||||
19 | Тимошенко Марія | 3 | ЗОШ І-ІІІ ст. №6 ім. В.Г. Короленка м. Житомира | ||||
20 | Коротун Денис |
8 | ШЮД Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. №14 | ||||
21 | Петренко Ірина |
2 | ДЮСШ №1 ЖМГГ №23 | ||||
22 | Кумечко Віолета |
9 | ДЮСШ №2 ЖМГГ №23 | ||||
Номінація «Талант року» | |||||||
23 | Сірик Катерина | 11 | ЗОШ І-ІІІ ст. №8 м. Житомира | ||||
24 | Соколова Анастасія | 11 | ЖМГГ №23 | ||||
25 | Штільгойз Олександр | 11 | Ліцей №25 м. Житомира | ||||
26 | Шарова Валерія | 8 | ЗОШ І-ІІІ ст. №28 м. Житомира ім. гетьмана Івана Виговського | ||||
27 | Литвинчук Тетяна |
4 | ЦТДіМ Ліцей №2 м. Житомира | ||||
28 | Лазарчук Марія |
8 | ЦТДіМ Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. №33 | ||||
29 | Дацик Нікіта |
9 | ЖМЦНТТУМ ЖСШ І-ІІІ ст. №20 ЖМР | ||||
30 | Шатілов Максим |
10 | ЖМЦНТТУМ Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. №30 |