Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Частинку різдвяного тепла - підопічним МБФ «Місія в Україну»

18.12.2020
Частинку різдвяного тепла -  підопічним МБФ «Місія в Україну»

Подарувати частинку різдвяного тепла дітлахам, що потребують особливої уваги та підтримки… Серед них – ті, хто проходить медичну реабілітацію на базі  МБФ «Місія в Україні». На сьогодні під опікою фонду знаходиться  164 житомирські дитини з комплексними порушеннями розвитку та глибокою  інвалідністю. А  впродовж року близько 800 дітей зі всієї  області отримують тут послуги медико-соціальної реабілітації.

 «Щоб ці дітки  відчули новорічно-різдвяну атмосферу - особливо важливо», - каже заступниця міського голови Марія Місюрова.  З тим і завітала  до фонду у переддень Дня Святого Миколая разом Ольгою Юрченко, директоркою центру соціальних служб, а для створення  святкового настрою  -  із  собою привезли солодкі подарунки від Житомирської міської ради.

МБФ «Місія в Україну» - це Міжнародний благодійний фонд, який допомагає найвразливішим верствам населення: жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідністю. Всі послуги надаються абсолютно безкоштовно. Діяльність фонду поширюється на Житомир та Житомирську область.