Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

15 травня у Житомирі відбудеться благодійний пробіг "Біжу за життя"

05.05.2021
15 травня у Житомирі відбудеться благодійний пробіг

Рішення про проведення благодійного пробігу "Біжу за життя", який  заплановано провести 15 травня, на підтримку дітей з комплексним порушенням розвитку прийняли сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету.

«Просимо погодити проведення спортивно-благодійної акції «Біжу за життя», яку ми плануємо провести 15 травня. Стартуємо біля Водонапірної межі о 10:00 год, а з 8:30 год початок реєстрації.  Дорослі бігуни долатимуть 2 км, 300 м і 100 м – для дітей молодшого віку, крім того, учасниками також будуть діти з інвалідністю, так  як пробіг присвячений саме на підтримку  дітей з комплексними порушеннями розвитку.  Благодійну допомогу можна надати  на рахунки БФ «Місія в Україну» та Центру комплексної реабілітації  для дітей з інвалідністю міської ради, крім того, можна буде під час реєстрації  кинути у скриньку кошти», - каже Ірина Ковальчук, начальниця управління сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Заступниця міського голови Марія Місюрова додала, що всі зібрані кошти планується використати на сучасне обладнання для дітей.

Сергій Сухомлин та  члени виконавчого комітету Житомирської міської ради також планують долучитися до  благодійного пробігу.

Для того, щоб взяти участь, необхідно заповнити форму.